Değerlerimiz

Dürüstlük ve Bütünlük İle Birlikte Gelen Etik Bir Global Duruş

      Müşterilerimiz, çalışanlarımız, meslektaşlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz devlet birimleri ile açık, dürüst ve etik işbirliği sergilemek şirket değerlerimizin ilk sırasında yer almaktadır. EYBERLAB  ismi bizim için gurur kaynağıdır ve ilişkide olduğumuz herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır.

Hasta Ve Müşterilere Sunulan Hizmet

       Şirketimizin amaçlarının arasında hasta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ürün ve hizmetlerle cevap vermek yer almaktadır.  Bu amaçla onlarla sürekli iletişimde bulunarak sektördeki eksikliklerin tanımlanması, çözümlenmesi ve gelecekteki ihtiyaçların öngörülmesine önem verilmektedir

Yeniliklere Açık Olmak

     Her değişimi ve yeniliği bir fırsat olarak değerlendiren EYBERLAB, ileri teknoloji alanında çalışmalarını sürdürmekte, yeni trendleri en kısa zamanda fark etmekte ve alışılmışın dışındaki yeni fikirlere açık olarak YENİLİKÇİLİK prensibini tüm faaliyetlerine yansıtmaktadır. Sektördeki farklılığımızın, başarımızın, karlılığımızın ve gelişmemizin temelinde yer alan YENİLİKÇİLİK prensibi doğrultusunda, yeni fikirlere ve yaratıcılığa karşı yapıcı yaklaşımlarda bulunup, iyi değerlendirilmiş projelerde risk almayı ilke edinmiş olmamızdan gurur duyarız. Türkiye de ilk defa sektöre sunulan ürünlerimizin var olması şirketimiz adına gurur verici bir diğer tabloyu oluşturmaktadır.

İnsana Saygı

     EYBERLAB, tüm çalışanlarının başarının temel taşları olduğuna ve çalışanların yetenek ve performanslarıyla şirketin başarısının doğru orantıda olduğuna inanmaktadır. Başarımızın temel ölçütlerinden olan en kaliteli, en yenilikçi ve  müşteri odaklı hizmet ve ürünleri sunmak adına en iyi elemanları seçerek şirketimize kazandırmaktayız. 

      EYBERLAB, çalışanlarına  çalışanların becerilerini geliştirdikleri, kabiliyet ve potansiyellerini kullanabildikleri, bilgi paylaşımı ve açık diyaloğun teşvik edildiği, ortaya konulan performans ve katkının değerlendirildiği ve yenilikçi düşüncenin teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
50 m 

İletişim

ETİLER MAH. 9 EYLÜL MEYDANI NO:12/303 KONAK / İZMİR / TÜRKİYE

+90 232 332 06 34 - Fax : 0 232 332 06 37

eyberlab@eyberlab.com - eyberlab@gmail.com