Hakkımızda

EYBERLAB Ltd. Şti. İzmirde kurulmuş, medikal ürünler üreten ve pazarlayan genç ve dinamik bir şirkettir.

        Amacımız, insanlığın sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek için öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla tıbba ve insanlığa, var olan ihtiyaçlar çerçevesinde, yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetleri kurumsal değerlerimiz ve sorumluluklarımız doğrultusunda sunmaktır. Tüm Dünyada insanların sağlık hizmetlerine her zaman erişebilmeleri için; yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin ana tedarikçilerinden ve üreticilerinden biri durumundayız. Ürünlerin üretiminde geleneksel kalıplardan öte pazara yenilikçi teknolojileri ve dağıtım sistemlerini sunarak, pazarda önemli farklılıklar yaratmak iş stratejilerimizin başında yer almaktadır.

           Sağlığın korunması ve sürdürülebilmesini kendisine ilke edinmiş olan EYBERLAB, pazarda tercih edilen ve kalıcı olmak hedefiyle, sürekli gelişmeye ve yeniliklere açık yönetim anlayışıyla, sağlık sektöründe ulusal ve uluslar arası ilklere imza atmış bir kuruluş olarak sektörde yerini almıştır. Yeniliklere öncülük eden şirketimiz tıp laboratuarlarında kullanılan cihaz sarf malzemeleri kimyasalları ve tıbbi sarf ürünleri ile anatomi eğitim maketlerinden oluşan ürün yelpazesine 2005 yılında Enjektör ucu imha cihazı ile Türkiye’de bir ilki başlatan EYBERLAB, çalışmalarına ROLLWARM Hasta Isı Koruyucu Blanketlerin üretimi ve tüm Dünyaya satışı ile yine ülkemizde bir ilki başararak ulusal ve uluslararası sağlık sektöründeki yerini almıştır.

           Sürekli olarak sağlık sektöründeki yenililklere öncülük etmeyi ilke edinen şirketimiz, bu amaçla sağlık çalışanlarının Enjektör, Delici ve Kesici aletlere bağlı yaralanmalarını önlemek için 2008 yılının Ocak ayından itibaren Enjektör, Yerli  Delici ve Kesici aletler İmha cihazını Üreterek tüm Dünya sağlık çalışanlarının hizmetine sunmuştur.

           Sürdürülebilir insan sağlığı konusunda üstlendiğimiz sorumluluklar, çalışanları, tedarikçileri ve işbirlikçileri için gurur veren, partnerleri içinse güven ortamı sunan yenilikçi bir firma olma vizyonuyla hareket eden şirketimizin vazgeçilmez değerleri arasında etik bir global duruş, dürüstlük ve bütünlük, kalite ve müşteri odaklı yaklaşım, karşılıklı saygı ve güven, toplumsal sorumluluğun bilincinde olmak ve yenilikçilik yer almaktadır. Uluslar arası iş standartları doğrultusunda, paydaşlar ve kurumlar arasında güveni sağlayan ilke ve gerekleri taşımamız uzun vadede şirketimizin verimliliği ve başarısı için kaçınılmazdır.

             Halen sürdürmekte olduğu yenilikçi, kaliteli yatırımları ile üretimden kontrole dünya teknolojisini birebir uygulayan EYBERLAB, genç, dinamik ve bu sahada öncü firmalardan biri olmanın gururunu taşımaktadır.

Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
50 m 

İletişim

ETİLER MAH. 9 EYLÜL MEYDANI NO:12/303 KONAK / İZMİR / TÜRKİYE

+90 232 332 06 34 - Fax : 0 232 332 06 37

eyberlab@eyberlab.com - eyberlab@gmail.com